شعار ماکسیم ساده اما بلندپروازانه است. تلاش ما همیشه افزایش کیفیت تعامل میان مسافران و رانندگان بوده است تا با یاری هم به سوی اهداف خود گام برداریم.

ما از سال ۱۳۹۶ با به‌کارگیری فناوری‌های نوین در جهت ارائه خدمات مدرن‌تر، فراگیر شدن سامانه‌ درخواست خودرو و افزایش امنیت سفر، فعالیت خود را در ایران آغاز کردیم. هدف اولیه ما با در نظر گرفتن ویژگی‌های متفاوت شهرهای بزرگ و کوچک کشور این بود که از یک سو مسافران بتوانند با روش‌هایی آسان درخواست‌ سفر خود را به ثبت برسانند و از سوی دیگر رانندگان با شرایطی بهینه‌‌ فرایند جست‌وجو و حمل‌ونقل مسافران را اجرا کنند و ترددهای غیرضروری و زمان انتظار را کاهش دهند.

تحقق تدریجی یک رؤیا

ماکسیم پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذی‌صلاح قانونی، از جمله مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، مجوز سازمان تنظیم مقررات رادیویی، پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی، ثبت اطلاعات نرم‌افزار مربوطه در وزارت ارشاد و اخذ نماد اعتماد الکترونیکی، فعالیت خود را با رعایت قوانین حاکم، از جمله قانون نظام صنفی، قانون جرایم رایانه‌ای و قانون تجارت الکترونیکی، آغاز کرد.

این شرکت در ابتدای راه، فعالیت خود را به عنوان یک سامانه‌ درخواست خودرو در شهر تهران آغاز کرد. پس از آن، توسعه مستمر فعالیت‌ها سبب شد که صاحبان آن به تقسیم وظایف و پیکربندی قسمت‌های مختلف آن اقدام کنند. در همین راستا، بخش‌هایی با عنوان طراحی، پشتیبانی فنی محصولات نرم‌افزاری و بخش تبلیغات برای جذب رانندگان و مسافران به مجموعه اضافه شد. در حال حاضر گروه‌های تخصصی بسیاری در ماکسیم در حال فعالیت بوده و به دنبال ارائه خدمات نوین در ابعاد گسترده‌اند.

این سامانه در راستای هدف توسعه متوازن، در سال نخست فعالیت خود در ایران، در 54 شهر، بستری را در جهت ارائه‌ی خدمات نوین حمل‌ونقل شهری فراهم کرده و در این مدت در تمام شهرهایی که بیشتر از یک میلیون نفر جمعیت داشته و نیز در بسیاری دیگر از شهرهای ایران فعالیت خود را آغاز کرده است و قصد دارد در آینده، خدمات خود را در شهرهای بیشتری گسترش دهد.

هدف ما در بدو ورود به هر شهر، ایجاد رقابت در زمینه‌های کیفیت خدمات، قیمت مناسب، ایجاد فرصت کسب درآمد بیشتر برای رانندگان و تلاش برای رفاه مردم و رشد اقتصادی بوده است. ماکسیم در سال نخست فعالیت خود در ایران، توانست به رکورد افتتاح دفتر در ۱۰ شهر طی یک ماه دست پیدا کند.

طراحی و به‌کارگیری فناوری‌های روز بازار جهانی

ماکسیم مفتخر است که با تلاش‌ها و تجربه‌های خود توانسته است یک مجموعه نرم‌افزاری-سخت‌افزاری قدرتمند ایجاد کند تا بتواند پاسخگوی تمام فعالیت‌های سامانه باشد. همچنین این مجموعه، هم‌زمان با فعالیت‌های سامانه، قادر به ارائه تحلیل‌های دقیق با جزئیات کامل، به منظور کنترل انعطاف‌پذیری کسب‌وکار و تصمیم‌گیری متناسب با موقعیت‌های مختلف است.

از جمله بخش‌های اضافه‌شده به ماکسیم می‌توان به «مرکزتماس» با شماره کوتاه 1611 اشاره کرد که در آن به کمک اپراتورهای متخصص، امکان درخواست خودرو بدون نیاز به اینترنت راه‌اندازی شد. همچنین با توجه به نیاز سامانه، سیستم آموزشی تخصصی طراحی شده است. اپراتورها با گذراندن دوره آموزش حرفه‌ای در مراکز تماس تخصصی مشغول به کارمی‌شوند. آنها به صورت شبانه روزی درخواست‌های متعدد جابه‌جایی بار و مسافر را از طریق راه‌های مختلفی همچون تماس تلفنی، وبگاه شرکت و اپلیکیشن «ماکسیم» دریافت کرده و پردازش می‌کنند. این مرکز همچنین به ارائه خدمات به رانندگانی می‌پردازد که از طریق اپلیکیشن «Taxsee Driver» سفرها را انجام می‌دهند.

مرکزتماس ماکسیم برای اولین‌بار در شهر تهران راه‌اندازی شد تا این سامانه به‌عنوان نخستین سامانه درخواست خودرو که امکان ارائه‌ی خدمات آنلاین و آفلاین به‌طور هم‌زمان را دارد، در کشور محسوب شود. این سامانه با شماره‌ی کوتاه ۱۶۱۱ هم‌اکنون مشغول ارائه‌ی خدمات به مشتریان در بسیاری از شهرهای ایران است.

در حال حاضر ماکسیم بزرگ‌ترین سامانه درخواست خودرو کشور از لحاظ تعداد شهرها و دفاتر دایر در شهرستان‌ها است و طیف گسترده‌ای از خدمات از جمله سفرهای بین‌شهری، حمل‌ونقل مسافر با خودرو و موتور، حمل‌ونقل بار و... را در اختیار مسافران و رانندگان این سامانه قرار داده است.

ماکسیم همواره به دنبال طراحی و به‌کارگیری فناوری‌های نوین کسب‌وکار در سطح بازیگران برتر بازار جهانی است.

وقت سفر است!

logo-samandehi