فعال شدن تعرفه بانوان ماکسیم در ۶۴ شهر ایران ‏

فعال شدن تعرفه بانوان ماکسیم در ۶۴ شهر ایران ‏

13.12.2018
تعرفه بانوانماکسیم بانوانسرویس بانوان ماکسیمماکسیم در شهرستانماکسیم در ایران

ز جنس خودته!

تعرفه بانوان ماکسیم که نخستین بار در شهر مقدس قم کار خود را آغاز کرد، هم‌اکنون در ۶۴ شهر کشور فعال است و بانوان می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

به گزارش سامانه درخواست خودرو ماکسیم، تعرفه بانوان ماکسیم که برای نخستین بار در شهر مقدس قم فعال شد، ماه گذشته در ۱۰ شهر و امروز در ۶۴ شهر کشور فعال است.

پس از قم، این تعرفه در شهرهای اردبیل، تبریز، زاهدان، شیراز، اصفهان، یزد، شهرضا، هشت‌پر، خرم‌آباد و شاهرود فعال شده و هم‌اکنون نیز با اضافه شدن ۵۳ شهر از جمله تهران به محدوده فعالیت این تعرفه، تعداد شهرهای فعال ماکسیم به ۶۴ رسیده است.


آرمین کریمی، مدیر توسعه و عملیات ماکسیم، با اشاره به ویژگی‌های مثبت این سرویس برای رانندگان و مسافران خانم و خانواده‌ها اظهار کرد: «این تعرفه در جهت ایجاد شرایط کاری مطلوب‌تر برای رانندگان محترم بانویی است که قصد همکاری با ماکسیم را دارند و از سوی دیگر مسافران خانمی که تمایل دارند راننده آنها خانم باشد، می‌توانند از این سرویس ماکسیم استفاده کنند. در حال حاضر اين تعرفه در تمام شهرهاي تحت پوشش ماکسیم فعال است و در برخي از شهرها، شركت‌هاي مشابه ماکسیم از اين تعرفه برخوردار نیستند. آسايش و رفاه كاربران راننده و مسافر دليل اصلي فعال‌سازي اين تعرفه بوده است.»

وی در ادامه خاطرنشان کرد: «ماکسیم با توجه به سیاست کلی خود که توسعه متوازن خدمات ارائه‌شده در همه شهرهای ایران است، این تعرفه خود را نه فقط در شهرهای بزرگ، بلکه در بیشتر شهرهایی که در آنها فعالیت دارد، راه‌اندازی کرده و تعداد این شهرها نیز همچنان در حال افزایش است.»

کریمی در پایان گفت: «نخستین شهری که تعرفه بانوان ماکسیم در آن فعال شد، شهر مقدس قم بود، چراكه درخواست‌های بسيار زيادي از سوی كاربران ما در این شهر براي فعال‌سازي اين تعرفه وجود داشت. برخی خانم‌ها تمايل داشتند سفرهاي خود را با راننده خانم انجام بدهند. ماکسیم نیز در جهت پاسخگویی به این درخواست کاربران، تصميم گرفت براي رفاه حال كاربران (هم رانندگان و هم مسافران) اين سرويس را برای نخستین بار در شهر قم فعال كند و پس از آن در ۶۳ شهر دیگر تا امروز این سرویس در اختیار رانندگان و مسافران خانم است.»

logo-samandehi