نجف‌آباد که قدیمی‌ترین شهر جدید ایران نامیده می‌شود، در گذشته با عنوان شهر کبوتران و کبوترخانه‌ها شناخته می‌شده است. نقل است که هر مسافری که قصد سفر به این شهر را داشت از پرواز کبوتران بی‌شماری که در بالای آن پرسه می‌زدند، می‌فهمید که به نجف‌آباد نزدیک شده‌ است. ماکسیم از هم‌اکنون فعالیت خود را در شهر نجف‌آباد آغاز می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ماکسیم، سامانه‌ درخواست خودرو ماکسیم با حضور موفق در بسیاری از شهرهای کشور همچون تهران، ساری، شیراز، کرمانشاه، اصفهان، قم، بندرعباس، کرج، همدان، اهواز، مشهد، کرمان، تبریز، زاهدان، اردبیل، اراک، سنندج، رشت، یزد، زنجان، ارومیه، گرگان، خرم‌آباد، قزوین، ساوه، دزفول، بروجرد، شهریار، اسلامشهر، شهرقدس، بیرجند، ملایر، نیشابور، بابل، دهدشت، خوی، قائمشهر، بجنورد، مهاباد، شاهرود، ورامین، سبزوار، بوشهر و آمل، فعالیت خود را در نجف‌آباد آغاز کرد.

نجف‌آبادی‌های عزیز می‌توانند با دانلود اپلیکیشن ماکسیم در گوگل‌پلی، بازار و سیب‌اَپ یا مراجعه به سایت taximaximapp.ir از این سامانه‌ درخواست خودرو آنلاین بهره‌مند شوند.

انتخاب محدوده فعالیت توسط راننده، امکان درخواست خودرو در دیگر کشورهایی که ماکسیم در آن حضور دارد، امکان رزرو خودرو برای ساعت‌ها و روزهای خاص، انتخاب چند مقصد بدون محدودیت و درخواست چند خودرو به صورت هم‌زمان از جمله خدمات متمایز این سامانه‌ درخواست خودرو آنلاین است.

با سامانه‌ درخواست خودرو آنلاین ماکسیم می‌توانید از تعرفه‌های متنوعی برای شرایط متفاوت استفاده کنید. هم‌اکنون سرویس «ماکسیم اقتصادی» در دسترس است و به زودی تعرفه‌های دیگر ماکسیم از جمله سرویس بانوان، لوکس و بیزینس در دسترس خواهند بود.

ماکسیم سامانه‌ درخواست خودرو آنلاین است که یکی از اهداف خود را توسعه متوازن در همه شهرهای ایران عنوان کرده است.

رانندگان و مسافران نجف‌آبادی از این پس می‌توانند برای استفاده از خدمات ماکسیم، با دانلود اپلیکیشن مختص به خود به ماکسیم بپیوندند. منتظر حضور ماکسیم در شهر خود باشید.

logo-samandehi