ماکسیم قابلیت جدیدی را با عنوان «پیشنهادهای رانندگان» به اپلیکیشن خود افزود

سامانه درخواست خودرو ماکسیم برای اولین بار در ایران، قابلیتی را به اپلیکیشن خود افزوده است که رانندگان بتوانند قیمتی منطقی را برای هر سفر پیشنهاد و مسافران مقرون‌به‌صرفه‌ترین آنها را انتخاب کنند.

به گزارش روابط عمومی ماکسیم، سامانه درخواست خودرو ماکسیم به‌تازگی امکانی را با عنوان «پیشنهادهای رانندگان» به اپلیکیشن خود افزوده است. این گزینه امکانی را در اختیار رانندگان قرار می‌دهد که قیمت مناسب برای هر سفر را به مسافر پیشنهاد کنند. قیمت‌های پیشنهادی مختلف سبب ایجاد فضایی رقابتی شده است و مسافر می‌تواند به‌صرفه‌ترین قیمت را انتخاب کند. اپلیکیشن ماکسیم برای اولین بار در ایران، امکان تعامل مستقیم مسافر و راننده را فراهم کرده است به‌گونه‌ای که سفرها با قیمتی انجام شود که برای هر دو طرف مناسب باشد.

به محض اینکه مسافر گزینه «پیشنهادهای رانندگان» را لمس کند، رانندگان می‌توانند یکی از موارد زیر را انتخاب کنند:

1) نرخ پیشنهادی اولیه ازسوی سیستم

2) نرخ پیشنهادی بالاتر ازسوی سیستم

3) نرخ جایگزینی که خودشان (راننده‌ها) به مسافر پیشنهاد می‌کنند

مسافرانی که مایل‌اند در کمترین زمان ممکن سفر خود را انجام دهند، می‌توانند پس از انتخاب مبدأ و مقصد، لمس گزینه «عجله دارم» و انتخاب «پیشنهادهای رانندگان»، قیمت‌های پیشنهادی رانندگان را برای سفر مذکور مشاهده کنند و از میان آنها مناسب‌ترین گزینه را برگزینند. در این صورت سفر با سرعت و قیمتی انجام می‌شود که راننده پیشنهاد و مسافر انتخاب کرده است.‏

سامانه ماکسیم برای کنترل قیمت‌های پیشنهادی و جلوگیری از پیشنهاد نرخ‌های نامتعارف، تنها قیمت‌هایی را برای مسافر نمایش می‌دهد که در بازه متعارف سفر باشند. در واقع سیستم قیمت‌هایی را که پایین‌تر از حداقل و بالاتر از حداکثر بازه درنظرگرفته‌شده باشند، به‌صورت خودکار حذف می‌کند.

پیشنهاد می‌شود که رانندگان در عین توجه به درآمد خود از هر سفر، قیمتی را پیشنهاد کنند که در فضای رقابتی نرخ‌ها قابل توجه باشد و رضایت مسافر را جلب کند.

گزینه «پیشنهادهای رانندگان» هم‌اکنون برای سفرهایی فعال شده است که در شهر تهران انجام می‌شوند و به‌زودی در اختیار شهروندان کلیه 129 شهر تحت پوشش ماکسیم نیز قرار می‌گیرد.

گفتنی است رانندگانی که از نسخه اندروید اپلیکیشن استفاده می‌کنند باید اپلیکیشن خود را به نسخه‌ ۳.۱۰.۸ ‏و بالاتر ارتقا دهند، مسافران نیز از نسخه به روزشده اپلیکیشن استفاده کنند.

logo-samandehi