​گذر ماکسیم به «فِلکه گاز» رسید

​گذر ماکسیم به «فِلکه گاز» رسید

1396.10.30
شیرازماکسیم در شیرازشهرهای ماکسیمفعالیت ماکسیم در ایران

نقل است که در شیراز همه راه ها به «فلکه گاز» ختم می شود. حالا ماکسیم به شیراز آمده تا برای سفر در این شهر نیاز نباشد حتما از این مبداء جغرافیایی به دیگر مسیرها بروید.

سرویس درخواست تاکسی آنلاین ماکسیم پس از آغاز به کار خود در تهران و ساری از هم اکنون در شهر شیراز نیز در دسترس قرار گرفت.

شیرازی های خونگرم می توانند با دانلود اپلیکیشن «ماکسیم» از گوگل پلی، بازار و سیب‌اَپ و یا با مراجعه به سایت رسمی ماکسیم به آدرس www.taximaximapp.ir به سرویس بین المللی ماکسیم بپیوندند.

از جمله خدمات متمایز ماکسیم در ایران می توان به انتخاب محدوده فعالیت توسط راننده، امکان درخواست خودرو در دیگر کشورهایی که ماکسیم در آن حضور دارد، امکان رزرو خودرو برای ساعت ها و روزهای خاص، انتخاب چندین مقصد بدون محدودیت، برخورداری از سرویس اقتصادی، برخورداری از حمل و نقل مسافر با موتورسیکلت و درخواست چندین خودرو به صورت همزمان اشاره کرد.

ماکسیم سرویس درخواست تاکسی اینترنتی بوده که یکی از اهداف خود را توسعه متوازن در همه شهرهای ایران عنوان کرده و در همین راستا پس از دومین ماه حضور خود در ایران، فعالیت خود در شهرهای تهران، ساری و شیراز را آغاز کرده و در آینده نزدیک فعالیت خود در کرمانشاه را نیز آغاز می کند.

هم اکنون سرویس اقتصادی برای سفارش در دسترس بوده و به زودی تعرفه های دیگر ماکسیم از جمله سرویس بانوان، لوکس و بیزینس در دسترس خواهد بود.

رانندگان و مسافران شیرازی می توانند برای استفاده از خدمات ماکسیم، با دانلود اپلیکیشن مختص به خود به ماکسیم بپیوندند. منتظر حضور ماکسیم در شهر خود باشید.

logo-samandehi