​طلوع آفتاب ماکسیم از کوه های آبیدر

​طلوع آفتاب ماکسیم از کوه های آبیدر

1396.12.22
سنندجماکسیم در سنندجشهرهای ماکسیمماکسیم در شهرستان

ماکسیم از هم اکنون فعالیت خود در شهر «هزار تپه»ی آرمیده بر کوهپایه‌های آبیدر، سنندج یا به گویش محلی «سنه» را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی ماکسیم، سرویس درخواست خودروی ماکسیم با حضور موفق در بسیاری از شهرهای کشور همچون تهران، ساری، شیراز، کرمانشاه، اصفهان، قم، بندرعباس، کرج، همدان، اهواز، مشهد، کرمان، تبریز، زاهدان، اردبیل و اراک از هم اکنون فعالیت خود را در شهر سنندج آغاز کرد.

سنندجی‌های عزیز می‌توانند با دانلود اپلیکیشن ماکسیم در گوگل پلی، بازار و سیب‌اَپ و یا مراجعه به سایت taximaximapp.ir از این سرویس درخواست خودرو بهره‌مند شوند.

انتخاب محدوده فعالیت توسط راننده، امکان درخواست خودرو در دیگر کشورهایی که ماکسیم در آن حضور دارد، امکان رزرو خودرو برای ساعت‌ها و روزهای خاص، انتخاب چندین مقصد بدون محدودیت و درخواست چندین خودرو به صورت همزمان از جمله خدمات متمایز این سرویس درخواست خودرو است.

با سرویس درخواست خودروی ماکسیم، می‌توانید از تعرفه‌های متنوعی برای شرایط متفاوت استفاده کنید. هم‌اکنون استفاده از سرویس «ماکسیم اقتصادی» در دسترس بوده و به زودی تعرفه‌های دیگر ماکسیم از جمله سرویس بانوان، لوکس و بیزینس در دسترس خواهد بود.

ماکسیم، سرویس درخواست خودرویی است که یکی از اهداف خود را توسعه متوازن در همه شهرهای ایران عنوان کرده است.

رانندگان و مسافران «کورسانی»از این پس می‌توانند برای استفاده از خدمات ماکسیم، با دانلود اپلیکیشن مختص به خود به ماکسیم بپیوندند. منتظر حضور ماکسیم در شهر خود باشید.

logo-samandehi