​حضور ماکسیم در پرجمعیت ترین شهر نوار ساحلی خزر

​حضور ماکسیم در پرجمعیت ترین شهر نوار ساحلی خزر

1396.12.22
رشتماکسیم در رشتشهرهای ماکسیمماکسیم در شهرستان

شهر رشت با توجه به قرار گرفتن در مسیر جاده ابریشم از دیرباز به عنوان دروازه اروپا و نیز دروازه تمدن مدرن شناخته می‌شود. از امروز ماکسیم فعالیت خود در بزرگترین سکونت‌گاه سواحل جنوبی دریای خزر، شهر توسعه پایدار و خوراکی‌های خلاقانه را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی ماکسیم، سرویس درخواست خودروی ماکسیم با حضور موفق در بسیاری از شهرهای کشور همچون تهران، ساری، شیراز، کرمانشاه، اصفهان، قم، بندرعباس، کرج، همدان، اهواز، مشهد، کرمان، تبریز، زاهدان، اردبیل، اراک و سنندج از هم اکنون فعالیت خود را در شهر رشت آغاز کرد.

رشتی‌های عزیز می‌توانند با دانلود اپلیکیشن ماکسیم در گوگل پلی، بازار و سیب‌اَپ و یا مراجعه به سایت taximaximapp.ir از این سرویس درخواست خودرو بهره‌مند شوند.

انتخاب محدوده فعالیت توسط راننده، امکان درخواست خودرو در دیگر کشورهایی که ماکسیم در آن حضور دارد، امکان رزرو خودرو برای ساعت ها و روزهای خاص، انتخاب چندین مقصد بدون محدودیت و درخواست چندین خودرو به صورت همزمان از جمله خدمات متمایز این سرویس درخواست خودروی آنلاین است.

با سرویس درخواست خودروی آنلاین ماکسیم می توانید از تعرفه های متنوعی برای شرایط متفاوت استفاده کنید. هم اکنون استفاده از سرویس «ماکسیم اقتصادی» در دسترس بوده و به زودی تعرفه های دیگر ماکسیم از جمله سرویس بانوان، لوکس و بیزینس در دسترس خواهد بود.

ماکسیم، سرویس درخواست خودروی آنلاین بوده که یکی از اهداف خود را توسعه متوازن در همه شهرهای ایران عنوان کرده است.

رانندگان و مسافران رشتی از این پس می توانند برای استفاده از خدمات ماکسیم، با دانلود اپلیکیشن مختص به خود به ماکسیم بپیوندند. منتظر حضور ماکسیم در شهر خود باشید.

logo-samandehi