​آغاز‌به‌کار ماکسیم در خمینی‌شهر؛ پایتخت سنگ ایران

​آغاز‌به‌کار ماکسیم در خمینی‌شهر؛ پایتخت سنگ ایران

1397.06.05
خمینی‌شهرماکسیم در خمینی‌شهرشهرهای ماکسیمخدمات ماکسیمماکسیم در شهرستان

خمینی‌شهر پس از تهران، متراکم‌ترین شهر ایران به حساب می‌آید. کارخانه‌های سنگبری این شهر از شهرتی جهانی برخوردار بوده و باعث شده آن را پایتخت سنگ ایران بنامند. ماکسیم از هم‌اکنون فعالیت خود را در خمینی‌شهر آغاز می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ماکسیم، سامانه‌ درخواست خودرو ماکسیم ‍پس از حضور موفق در بسیاری از شهرهای کشور همچون تهران، ساری، شیراز، کرمانشاه، اصفهان، قم، بندرعباس، کرج، همدان، اهواز، مشهد، کرمان، تبریز، زاهدان، اردبیل، اراک، سنندج، رشت، یزد، زنجان، ارومیه، گرگان، خرم‌آباد، قزوین، ساوه، دزفول، بروجرد، شهریار، اسلامشهر، شهرقدس، بیرجند، ملایر، نیشابور، بابل، دهدشت، خوی، قائم‌شهر، بجنورد، مهاباد، شاهرود، ورامین، سبزوار، بوشهر، آمل، نجف‌آباد، ملارد، ایلام و قرچک فعالیت خود را در خمینی‌شهر آغاز کرد.

خمینی‌شهری‌های عزیز می‌توانند با دانلود اپلیکیشن ماکسیم در گوگل‌پلی، بازار و سیب‌اَپ یا مراجعه به سایت taximaximapp.ir از سامانه‌ «درخواست خودرو آنلاین» بهره‌مند شوند.

انتخاب محدوده فعالیت توسط راننده، امکان درخواست خودرو در دیگر کشورهایی که ماکسیم در آنها حضور دارد، امکان رزرو خودرو برای ساعت‌ها و روزهای خاص، انتخاب چند مقصد بدون محدودیت و درخواست هم‌زمان خودرو از جمله خدمات متمایز سامانه‌ درخواست خودرو آنلاین‌اند.

با سامانه‌ درخواست خودرو آنلاین ماکسیم می‌توانید از تعرفه‌های متنوعی در شرایط متفاوت استفاده کنید. هم‌اکنون سرویس «ماکسیم اقتصادی» در دسترس است و به زودی سرویس‌های دیگر ماکسیم از جمله سرویس بانوان، لوکس و بیزینس راه‌اندازی خواهند شد.

ماکسیم سامانه‌ درخواست خودرو آنلاین است که یکی از اهداف خود را توسعه متوازن خدمات در همه شهرهای ایران تعریف کرده است.

رانندگان و مسافران خمینی‌شهری از این پس می‌توانند برای استفاده از خدمات ماکسیم، با دانلود اپلیکیشن مختص به خود به ماکسیم بپیوندند. منتظر حضور ماکسیم در شهر خود باشید.

logo-samandehi