تمدن سیَلک، واقع در۳ کیلومتری جنوب غربی کاشان، را اولین تمدن ایران مرکزی می‌دانند. عده‌ای از مورخان کاشان را با ۷۰۰۰ سال قدمت شهرنشینی، اولین شهر ایران و جهان می‌دانند. گلاب‌گیری و قالیشویی از مراسم سنتی کاشان‌اند که سالانه بازدیدکنندگان زیادی را به این شهر جذب می‌کنند. کاشان پنجاهمین ایستگاه ماکسیم است و این شرکت از هم‌اکنون فعالیت خود را در آن آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی ماکسیم، سامانه‌ «درخواست خودرو ماکسیم» ‍پس از حضور موفق در بسیاری از شهرهای کشور همچون تهران، ساری، شیراز، کرمانشاه، اصفهان، قم، بندرعباس، کرج، همدان، اهواز، مشهد، کرمان، تبریز، زاهدان، اردبیل، اراک، سنندج، رشت، یزد، زنجان، ارومیه، گرگان، خرم‌آباد، قزوین، ساوه، دزفول، بروجرد، شهریار، اسلامشهر، شهرقدس، بیرجند، ملایر، نیشابور، بابل، دهدشت، خوی، قائم‌شهر، بجنورد، مهاباد، شاهرود، ورامین، سبزوار، بوشهر، آمل، نجف‌آباد، ملارد، ایلام، قرچک و خمینی‌شهر، فعالیت خود را در کاشان آغاز کرد.

کاشانی‌های عزیز می‌توانند با دانلود اپلیکیشن ماکسیم در گوگل‌پلی، بازار و سیب‌اَپ یا مراجعه به سایت taximaximapp.ir از سامانه‌ «درخواست خودرو آنلاین» بهره‌مند شوند.

انتخاب محدوده فعالیت برای راننده، امکان درخواست خودرو در دیگر کشورهایی که ماکسیم در آنها حضور دارد، امکان رزرو خودرو برای ساعت‌ها و روزهای خاص، انتخاب چند مقصد بدون محدودیت و درخواست هم‌زمان خودرو از جمله خدمات متمایز سامانه‌ درخواست خودرو آنلاین‌اند.

با سامانه‌ درخواست خودرو آنلاین ماکسیم می‌توانید از تعرفه‌های متنوعی در شرایط متفاوت استفاده کنید. هم‌اکنون سرویس «ماکسیم اقتصادی» در دسترس است و به زودی سرویس‌های دیگر ماکسیم از جمله سرویس‌های بانوان، لوکس و بیزینس راه‌اندازی خواهند شد.

ماکسیم سامانه‌ «درخواست خودرو آنلاین» است که یکی از اهداف خود را توسعه متوازن خدمات در همه شهرهای ایران تعریف کرده است.

رانندگان و مسافران کاشانی از این پس می‌توانند برای استفاده از خدمات ماکسیم، با دانلود اپلیکیشن مختص به خود به ماکسیم بپیوندند. منتظر ورود ماکسیم به شهر خود باشید.

logo-samandehi