یک سال با شما در چهار گوشه ایران

یک سال با شما در چهار گوشه ایران

1397.07.23
تولد ماکسیمماکسیمیک سالگی ماکسیم1611ماکسیم در شهرستان

۲۴ مهرماه سال گذشته، وقتی ماکسیم فعالیت خود را در دفتر کوچکی در تهران آغاز کرد، بنیان‌گذاران آن در ایران تصور نمی‌کردند که این سامانه با چنین سرعتی گسترش پیدا کند و در سرتاسر کشور، رانندگان و مسافران را همراهی کند. درست یک سال پیش ماکسیم با سابقه حضور در ۳۰۰ شهر روسیه و ۸ کشور دنیا، فعالیت خود را برپایه تکنولوژی روز دنیا و دانش بومی در ایران آغاز کرد.

امسال در حالی تولد یک‌سالگی ماکسیم را جشن می‌گیریم که دستاوردهای این سامانه از پیش‌بینی‌ها پیشی گرفته و از برنامه یک‌ساله خود نیز فراتر رفته است. سامانه‌ درخواست خودرو ماکسیم تنها در طول یک سال فعالیت توانسته است شهرهای تحت پوشش خود را به ۶۰ شهر ایران گسترش دهد و لقب بزرگ‌ترین تاکسی آنلاین از حیث وسعت را از آن خود کند.

ماکسیم مفتخر است اعلام کند که خدمات خود را به طور متوازن در سراسر کشور گسترش داده و هم‌اکنون در شهرهای تهران، ساری، شیراز، کرمانشاه، اصفهان، قم، بندرعباس، کرج، همدان، اهواز، مشهد، کرمان، تبریز، زاهدان، ‏اردبیل، اراک، سنندج، رشت، یزد، زنجان، ارومیه، گرگان، خرم‌آباد، قزوین، ساوه، دزفول، بروجرد، شهریار، ‏اسلامشهر، شهرقدس، بیرجند، ملایر، نیشابور، بابل، دهدشت، خوی، قائم‌شهر، بجنورد، مهاباد، شاهرود، ورامین، ‏سبزوار، بوشهر، آمل، نجف‌آباد، ملارد، ایلام، قرچک، خمینی‌شهر، کاشان، شهرکرد، چالوس، مراغه، سقز، ‏رفسنجان، بوکان و گنبدکاووس به طور کامل فعالیت می‌کند.

کارنامه یک‌ساله ماکسیم نشان‌دهنده این است که در این مدت کوتاه توانسته نزدیک به ۱۰۰۰۰۰ راننده را به این مجموعه جذب و نیازهای آنها را پس از شناسایی از طریق خدمات ویژه اپلیکیشن خود برطرف کند. از جمله این خدمات می‌توان به امکان تماس رایگان با اپراتور، انتخاب محدوده مبدأ و مقصد سفر، گزینه درخواست کمک اضطراری، اضافه کردن مقصدهای بیشتر و تصحیح آن بدون نیاز به تماس با اپراتور و گزینه انعام به راننده اشاره کرد.

گفتنی است که این سامانه امکانات ویژه‌ای را نیز برای راحتی مسافران در نظر گرفته است. سرویس رزرو سفر، امکان سفارش خودرو در اختیار، سرویس سفارش هم‌زمان چند خودرو برای مقاصد مختلف و امکان درخواست کمک از راننده از جمله این قابلیت‌هاست که ماکسیم را از اپلیکیشن‌های مشابه متمایز می‌کند.

«ایلیا بانی‌شف»، مدیرکل منطقه ایران، درباره فعالیت یک‌ساله ماکسیم در نشست خبری اخیر، به مناسبت افتتاح مرکز تماس، می‌گوید: «سامانه حمل‌ونقل ماکسیم یکی از بزرگ‌ترین مؤسسات آی‌تی در روسیه را دارد که کسب‌وکاری پیچیده همچون سامانه حمل‌ونقل آنلاین را در کشورهای مختلف راه‌اندازی کرده و تصمیم گرفته است که به بازار ایران وارد شود. مجموعه ما به جهانیان ثابت ‏کرده که می‌توان در ایران کسب‌وکاری مدرن راه انداخت و آن را با ثبات ادامه داد.»

سامانه درخواست خودرو ماکسیم در حالی یک‌سالگی خود را جشن می‌گیرد که شهرهای تحت پوشش سامانه آفلاین خود را به ۱۲ شهر گسترش داده و خدمات خود را حتی در حالت آفلاین تنها از طریق شماره چهاررقمی ۱۶۱۱ به شهروندان تهران، اراک، گرگان، همدان، کرج، کرمان، تبریز، زاهدان، زنجان، شهرقدس، اسلامشهر و ورامین ارائه می‌کند.

امید است بتوانیم با در دست داشتن تجربه یک‌ساله و امید و انگیزه حاصل از پیشرفت در این مدت، کیفیت حمل‌ونقل درون‌شهری را آنطور که لایق مسافران عزیز و رانندگان محترم ایران است، بهبود ببخشیم و در راستای تحقق اهداف خود استوارتر قدم برداریم.

logo-samandehi