بیانیه ماکسیم درخصوص حمله به دفتر ماکسیم در بوکان

بیانیه ماکسیم درخصوص حمله به دفتر ماکسیم در بوکان

1398.05.26
بیانیه ماکسیمماکسیم در بوکانبوکانهمکاری با آژانسها

صبح روز یکشنبه 20 مرداد 98، عده‌ای از افراد ناشناس، با چهره و پلاک خودرو مخدوش، به تابلوی دفتر ماکسیم در ‏شهر بوکان رنگ پاشیدند.

به گزارش روابط عمومی ماکسیم، هنوز چند ماه از پلمپ دفتر ماکسیم با بلوک سیمانی در شهر مهاباد نگذشته است که تعدادی از مخالفان سامانه‌های درخواست خودرو ‏اینترنتی با پاشیدن رنگ به تابلوی ماکسیم، به نمایندگی این شرکت در شهر بوکان حمله کردند. صبح روز 20 مرداد، عده‌ای ناشناس با پوشاندن صورت و ‏پلاک ماشین خود بعد از توقف جلوی دفتر ماکسیم، اقدام به پاشیدن رنگ مشکی به تابلوی آن در شهر بوکان کردند و پس از آن به سرعت از محل متواری شدند.‏

علی‌رغم کارشکنی‌های مداوم و اقدامات خلاف قانون از سوی مخالفان کسب‌وکارهای نوین، ماکسیم مسیر خود را با جدیتی بیش از ‏پیش ادامه می‌دهد و برای توسعه این خدمات در همه شهرهای ایران از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. سامانه هوشمند ماکسیم بهره‌مندی از به‌‏روزترین شیوه‌های نوین حمل‌ونقل را حق شهروندان همه شهرهای ایران می‌داند و سنگ‌اندازی‌های اینچنینی مانع فعالیت‌های آن ‏نخواهند شد.

لازم به توضیح است که ماکسیم اولین سامانه درخواست خودرو ‏اینترنتی در ایران است که امکان عقد قرارداد با مؤسسات اتومبیل کرایه و سایر شرکت‌های حمل‌ونقل را دارد و همکاری خود با آژانس‌های مسافربری شهرهایی همچون بابلسر و همدان را آغاز کرده است تا بتوانند از فناوری‌های نوین آن در جهت توسعه کسب‌وکار خود استفاده کنند.

سامانه درخواست خودرو ماکسیم پیش از این در بسیاری از شهرهای تحت پوشش خود مثل مشهد، ارومیه، تبریز، اردبیل، تهران، همدان، خرم‌آباد، اهواز، بندرعباس، رامسر، تودشک و دهدشت، همکاری خود را با مؤسسات اتومبیل کرایه و سایر شرکت‌های حمل‌‏ونقل آغاز کرده و برنامه‌ریزی‌های بلندمدتی را برای این بخش از فعالیت خود در نظر گرفته است.‏

‏مؤسسات کرایه اتومبیل و سایر شرکت‌های حمل‌ونقل می‌توانند به منظور همکاری با سامانه درخواست خودرو ماکسیم به بخش مشارکت و همکاری سایت www.taximaxim.ir مراجعه کرده، پیرامون جزئیات آن اطلاعات بیشتری کسب کنند.

logo-samandehi