دورهمی‌های خانوادگی با راحتی بیشتر

دورهمی‌های خانوادگی با راحتی بیشتر

1402.04.08

چگونه دسته‌جمعی سفر کنیم؟

درخواست خودرو را می‌توان با یک یا چند تلفن همراه مختلف ثبت کرد. برای ثبت درخواست با یک تلفن همراه فقط کافی‌ست درخواست قبلی خود را در اپلیکیشن تکرار کرده و جزئیات سفر را مشخص کنیم. همچنین این امکان وجود دارد که شماره‌ی تلفن همراه شخصی را که برای او درخواست خودرو ثبت می‌کنیم در قسمت «شماره‌ی دیگری برای تماس» درج کرد.

امکان ثبت درخواست دو یا سه خودرو برای یک آدرس مشخص یا مقصد‌های مختلف وجود دارد. می‌توان مقصد را به‌سادگی تغییر داد یا مقصد‌های جدیدی به مسیر سفر اضافه کرد. همچنین به‌جز این ویژگی‌ها، زمان شروع و پایان اجرای درخواست مشخص است و مسیر حرکت خودرو به‌صورت آنلاین روی نقشه نمایش داده می‌شود.

بهترین گزینه، تقسیم نفرات برای سوارشدن در چند خودرو است و می‌توان در مواقعی که دوستان و اعضای خانواده از محل مراسم و مهمانی، قصد رفتن به خانه‌ی خود را دارند، به‌همین روش عمل کرد. یعنی برای هر خانواده، یک خودرو درخواست می‌کنیم و همگی به‌راحتی به منزل خود می‌روند!

امکان مشاهده‌ی موقعیت خودروی مسافران ازطریق اپلیکیشن یا لینک مربوط به سفری که درحال انجام است نیز پیش‌بینی شده است.

سامانه‌‌ی «ماکسیم»، درخواست‌های کاربران برای تاکسی و سایر خدمات را در اپلیکیشن و سایت سامانه دریافت می‌کند. برای نصب اپلیکیشن درخواست تاکسی می‌توان به فروشگاه‌های بازار، سیبچه، سیب‌اپ و مایکت مراجعه کرد. همچنین اپلیکیشن درخواست تاکسی در «App Store» با عنوان «Taxim – order a car» دردسترس است.

logo-samandehi