​آغاز فعالیت ماکسیم در بزرگترین شهر لرنشین ایران

​آغاز فعالیت ماکسیم در بزرگترین شهر لرنشین ایران

08.05.2018
خرم‌آبادماکسیم در خرم‌آبادشهرهای ماکسیمماکسیم در شهرستان

معنای محلی خورمووه برخلاف واژه فارسی آن یعنی خرم آباد به معنای محل نشستن یا فرود آمدن خورشید است. از امروز آفتاب ماکسیم نیز بعد از شروع به کار خود در بسیاری از شهرهای ایران به شهر لاله های واژگون، قلعه فلک الافلاک و بزرگترین شهر لرنشین ایران، خرم‌آباد رسیده است.

به گزارش روابط عمومی ماکسیم، سرویس درخواست خودروی ماکسیم با حضور موفق در بسیاری از شهرهای کشور همچون تهران، ساری، شیراز، کرمانشاه، اصفهان، قم، بندرعباس، کرج، همدان، اهواز، مشهد، کرمان، تبریز، زاهدان، اردبیل، اراک، سنندج، رشت، یزد، زنجان، ارومیه و گرگان از هم اکنون فعالیت خود را در شهر خرم‌آباد آغاز کرد.

خرم‌آبادی‌های عزیز می‌توانند با دانلود اپلیکیشن ماکسیم در گوگل پلی، بازار و سیب‌اَپ و یا مراجعه به سایتtaximaximapp.ir از این سرویس درخواست خودروی آنلاین بهره‌مند شوند.

انتخاب محدوده فعالیت توسط راننده، امکان درخواست خودرو در دیگر کشورهایی که ماکسیم در آن حضور دارد، امکان رزرو خودرو برای ساعت ها و روزهای خاص، انتخاب چندین مقصد بدون محدودیت و درخواست چندین خودرو به صورت همزمان از جمله خدمات متمایز این سرویس درخواست خودروی آنلاین است.

با سرویس درخواست خودروی آنلاین ماکسیم می توانید از تعرفه های متنوعی برای شرایط متفاوت استفاده کنید. هم اکنون استفاده از سرویس «ماکسیم اقتصادی» در دسترس بوده و به زودی تعرفه های دیگر ماکسیم از جمله سرویس بانوان، لوکس و بیزینس در دسترس خواهد بود.

ماکسیم، سرویس درخواست خودروی آنلاین بوده که یکی از اهداف خود را توسعه متوازن در همه شهرهای ایران عنوان کرده است.

رانندگان و مسافران «خورمووه‌ای» از این پس می توانند برای استفاده از خدمات ماکسیم، با دانلود اپلیکیشن مختص به خود به ماکسیم بپیوندند. منتظر حضور ماکسیم در شهر خود باشید.

logo-samandehi