​حضور ماکسیم در بروجرد، پایتخت انیمیشن ایران

​حضور ماکسیم در بروجرد، پایتخت انیمیشن ایران

16.05.2018
بروجردماکسیم در بروجردشهرهای ماکسیمماکسیم در شهرستان

فیروزگرد، ویروگرد، بَروگرد و بسیاری دیگر از نام ها از جمله اسامی ای هستند که به عنوان ریشه نام شهر بروجرد ذکر شده است. شهری که در گویش محلی وُوری یرد یا ویروگرد خوانده می شود و به معنای شهر و ساخته ویرو شاهزاده اشکانی است. مسجد جامع این شهر به عنوان قدیمی ترین مسجد ساخته شده پس از اسلام در غرب ایران شناخته می شود. جالب است بدانید به دلیل فعالیت شرکت‌های مختلف پویانمایی رایانه‌ای در این شهر، بروجرد از سال ۱۳۸۹ به عنوان «پایتخت انیمیشن ایران» انتخاب شده‌است. ماکسیم از امروز فعالیت خود در پایتخت انیمیشن ایران را آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی ماکسیم، سرویس درخواست خودروی ماکسیم با حضور موفق در بسیاری از شهرهای کشور همچون تهران، ساری، شیراز، کرمانشاه، اصفهان، قم، بندرعباس، کرج، همدان، اهواز، مشهد، کرمان، تبریز، زاهدان، اردبیل، اراک، سنندج، رشت، یزد، زنجان، ارومیه، گرگان، خرم آباد، قزوین، ساوه و دزفول از هم اکنون فعالیت خود را در شهر بروجرد آغاز کرد.

بروجردی‌های عزیز می توانند با دانلود اپلیکیشن ماکسیم در گوگل پلی، بازار و سیب‌اَپ و یا مراجعه به سایت taximaximapp.ir از این سرویس درخواست خودروی آنلاین بهره مند شوند.

انتخاب محدوده فعالیت توسط راننده، امکان درخواست خودرو در دیگر کشورهایی که ماکسیم در آن حضور دارد، امکان رزرو خودرو برای ساعت ها و روزهای خاص، انتخاب چندین مقصد بدون محدودیت و درخواست چندین خودرو به صورت همزمان از جمله خدمات متمایز این سرویس درخواست خودروی آنلاین است.

با سرویس درخواست خودروی آنلاین ماکسیم می توانید از تعرفه های متنوعی برای شرایط متفاوت استفاده کنید. هم اکنون استفاده از سرویس «ماکسیم اقتصادی» در دسترس بوده و به زودی تعرفه های دیگر ماکسیم از جمله سرویس بانوان، لوکس و بیزینس در دسترس خواهد بود.

ماکسیم، سرویس درخواست خودروی آنلاین بوده که یکی از اهداف خود را توسعه متوازن در همه شهرهای ایران عنوان کرده است.

رانندگان و مسافران «وُوری یردی» از این پس می توانند برای استفاده از خدمات ماکسیم، با دانلود اپلیکیشن مختص به خود به ماکسیم بپیوندند. منتظر حضور ماکسیم در شهر خود باشید.

logo-samandehi