شهر ایلام مرکز استانی در جنوب غربی ایران است که دارای منابع قابل توجهی از گاز و نفت است. این شهر به دلیل قرار گرفتن بر سر راه زائران کربلا، از اهمیت بالایی برخوردار ‌است. ماکسیم هم‌اکنون فعالیت خود را در شهر ایلام آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی ماکسیم، سامانه‌ درخواست خودرو ماکسیم با حضور موفق در بسیاری از شهرهای کشور همچون تهران، ساری، شیراز، کرمانشاه، اصفهان، قم، بندرعباس، کرج، همدان، اهواز، مشهد، کرمان، تبریز، زاهدان، اردبیل، اراک، سنندج، رشت، یزد، زنجان، ارومیه، گرگان، خرم‌آباد، قزوین، ساوه، دزفول، بروجرد، شهریار، اسلامشهر، شهرقدس، بیرجند، ملایر، نیشابور، بابل، دهدشت، خوی، قائم‌شهر، بجنورد، مهاباد، شاهرود، ورامین، سبزوار، بوشهر، آمل، نجف‌آباد و ملارد فعالیت خود را در ایلام آغاز کرد.

ایلامی‌های عزیز می‌توانند با دانلود اپلیکیشن ماکسیم در گوگل‌پلی، بازار و سیب‌اَپ یا مراجعه به سایت taximaximapp.ir از سامانه‌ «درخواست خودرو آنلاین» بهره‌مند شوند.

انتخاب محدوده فعالیت توسط راننده، امکان درخواست خودرو در دیگر کشورهایی که ماکسیم در آنها حضور دارد، امکان رزرو خودرو برای ساعت‌ها و روزهای خاص، انتخاب چند مقصد بدون محدودیت و درخواست هم‌زمان چند خودرو از جمله خدمات متمایز این سامانه‌ درخواست خودرو آنلاین‌اند.

با سامانه‌ «درخواست خودرو آنلاین» ماکسیم می‌توانید از تعرفه‌های متنوعی در شرایط متفاوت استفاده کنید. هم‌اکنون سرویس «ماکسیم اقتصادی» در دسترس است و به زودی سرویس‌های دیگر ماکسیم از جمله سرویس بانوان، لوکس و بیزینس راه‌اندازی خواهند شد.

ماکسیم سامانه‌ درخواست خودرو آنلاین است که یکی از اهداف خود را توسعه متوازن خدمات در همه شهرهای ایران تعریف کرده است.

رانندگان و مسافران ایلامی از این پس می‌توانند برای استفاده از خدمات ماکسیم، با دانلود اپلیکیشن مختص به خود به ماکسیم بپیوندند. منتظر حضور ماکسیم در شهر خود باشید.

logo-samandehi