سامانه هوشمند درخواست تاکسی ماکسیم در 14 شهر جدید ایران شامل تایباد، پاوه، لار، تکاب، اسدآباد، لردگان، طبس، تفرش، کوهدشت، قروه، پارس آباد، قیدار، هشتگرد و زیراب فعال شد و شهروندان این شهرها هم‌اکنون می‌توانند از خدمات سامانه هوشمند ماکسیم در شهرهای خود برخوردار شوند.

سامانه هوشمند ماکسیم با ارائه خدمات نوین، در بیش از 180 شهر ایران حضور فعال دارد و کاربران این سامانه می‌توانند از خدمات متنوع ماکسیم در زمینه‌های گوناگونی همچون درخواست تاکسی اینترنتی و خدمات آنلاین بهره ببرند.

سامانه ماکسیم تنها یک اپلیکیشن درخواست خودروی اینترنتی نیست! ماکسیم در این سال‌ها در تلاش بوده است تا با نیازسنجی کاربران ایرانی، خدمات بسیاری را در قالب تعرفه‌های جدید راه‌اندازی کند و در اختیار کاربران خود قرار دهد.

کاربران می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت ماکسیم از تعرفه‌های زیر استفاده کنند:

*خودروهای سواری
این تعرفه شامل تعرفه اقتصادی، بانوان و بین ‌شهری ویژه می‌شود.

*خودروهای باری/ وانت

*تحویل بسته یا کالا

شامل خرید و تحویل کالا و پیک مرسولات می‌شود

لازم به ذکر است، در حال حاضر تعرفه خودروهای سواری (اقتصادی) برای کاربران شهرهای جدید فعال شده است که به زودی تعرفه‌های دیگر سامانه در این شهرها فعال می‌شود تا تمامی کاربران ماکسیم در سراسر ایران از خدمات نوین و متنوع سامانه هوشمند ماکسیم استفاده کنند.

هموطنان عزیز در این 14 شهر می‌توانند با دانلود اپلیکیشن ماکسیم از طریق سایت و فروشگاه های نرم افزار از خدمات سامانه‌ هوشمند حمل‌ونقل ماکسیم استفاده ‏کنند.‏

افرادی هم که تمایل به همکاری با این سامانه را به عنوان ارائه دهنده خدمات در شهر خود را دارند میتوانند با ثبت نام غیرحضوری و در مدت زمانی کوتاه به سامانه هوشمند درخواست تاکسی ماکسیم بپیوندند.

ماکسیم در تلاش است تا با گسترش شهرهای تحت پوشش خود، لذت یک سفر بی دغدغه، امن و هوشمند را برای تمام هموطنان عزیزمان فراهم کند.

logo-samandehi